Przedsiębiorczość społeczna - Next Level - czyli o tym, jak się skutecznie rozwijać | Kujawsko-Pomorska Ekonomia Społeczna - ROPS w Toruniu

Informacje bieżące
Sieci Podmiotów Ekonomii Społecznej

Przedsiębiorczość społeczna - Next Level - czyli o tym, jak się skutecznie rozwijać

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań pt. „Ekonomizacja działalności podmiotów ekonomii społecznej”. Spotkania odbędą się w formule online w dniach 17, 24, 31 maja 2023 r. w godz. 10.00 - 13.00 na platformie ClickMeeting.

Do udziału zapraszamy członków Sieci Podmiotów Ekonomii Społecznej Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pozostałe podmioty zainteresowane rozwijaniem swojej działalności m.in. w obszarze promocji i marketingu produktów i usług. Ekspertami oraz prowadzącymi spotkania będą:

  • Artur Kaniecki, Prezes Zarządu Fundacji Studio M6 - dyplomowany coach, doradca zawodowy i biznesowy, ekspert z zakresu organizacji i zarządzania, praktyk prawa pracy, legalizacji zatrudnienia.
  • Mariusz Godlejewski, Dyrektor Biura Projektów Fundacji Studio M6 - ekspert w prowadzeniu projektów biznesowych i społecznych, finansowanych z dotacji gminnych, EFS, Funduszy Norweskich, NIW, Major Donors i grantów międzynarodowych, specjalista w zakresie marketingu (media społecznościowe).

Tematyka spotkań:

  • 17 maja 2023 r. (środa) - „Cykl życia produktu / usługi społecznej a popyt na nie”.
  • 24 maja 2023 r. (środa) - „PR w działalności podmiotu ekonomii społecznej”.
  • 31 maja 2023 r. (środa) - „Social Media w działalności podmiotu ekonomii społecznej”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 15 maja br. elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj (podlinkować). Osobą do kontaktu w sprawie spotkań jest Aleksander Jarzemski: a.jarzemski@rops.torun.pl, tel. 571 293 182.

Link do formularza: https://forms.gle/xEkBVcMWHQkMcCVH7

W załączeniu program spotkań

 

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Program oraz sylwetki ekspertów
1.34 MB Pobierz