Wielkanocne Targi Wystawiennicze - będziemy w galeriach handlowych! | Kujawsko-Pomorska Ekonomia Społeczna - ROPS w Toruniu

Informacje bieżące
Targi wystawiennicze

Wielkanocne Targi Wystawiennicze - będziemy w galeriach handlowych!

Już jutro (piątek 8 kwietnia) w dwóch galeriach handlowych naszego regionu rozpoczynają się Targi Wystawiennicze podmiotów ekonomii społecznej.

Targi odbędą się w pasażach Galerii „Atrium Copernicus” w Toruniu, przy ul. Żółkiewskiego 15 oraz w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, przy ul. Fordońskiej 141. W obu centrach handlowych Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu wynajął powierzchnie handlowe, które bezpłatnie udostępnił podmiotom ekonomii społecznej z naszego województwa (ich dokładna lokalizacja na poniższych grafikach - stoiska zaznaczone zielonymi kółkami). Są to specjalnie oznakowane stoiska, na których wystawiana będzie interesująca i bogata oferta związana ze zbliżającymi się świętami (rękodzieło, catering świąteczny czy zestawy prezentowe).

W toruńskiej Galerii „Atrium Copernicus” wystawi się 14 podmiotów. Ponad połowę z nich stanowią warsztaty terapii zajęciowej, które będą oferowały artykuły rękodzielnicze. Ponadto będzie się można się zapoznać z ofertą ręcznie wykonanych prezentów świątecznych przez kilka toruńskich fundacji (oferta Fundacji Emaus na zdjęciach poniżej), a także kupić ekologiczne soczki i syropy oraz zestawy piwa kraftowego.

W Bydgoszczy podmiotów będzie siedem. Wśród niech także nie zabraknie warsztatów terapii zajęciowej, będzie także bogata oferta cateringowa z dwóch fundacji posiadających certyfikat „Zakupu Prospołecznego”.

W obu lokalizacjach Targi Wystawiennicze podmiotów ekonomii społecznej odbędą się w następujących godzinach:

  • Piątek (8 kwietnia) - godz. 9-21
  • Sobota (9 kwietnia) - godz. 9-21
  • Niedziela (10 kwietnia) - godz. 10-20

W załączniku zamieszczamy wykaz wystawców.

Pamiętajmy, że kupując produkty lub korzystając z usług PES, dokonujemy ważnych społecznych działań - takie prospołeczne zakupy pozwalają przy okazji codziennych wydatków podejmować decyzje na rzecz ludzi potrzebujących, walczących o swoją samodzielność życiową i zawodową.

 

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf Harmonogram Targów Wystawienniczych
261.59 KB Pobierz